Toliau naudodamiesi šią svetaine sutinkate su Privatumo politika taisyklėmis ir sąlygomis bei mūsų slapukų naudojimu.

Norint grąžinti prekę garantiniam aptarnavimui, užpildykite grąžinimo formą (aprašykite problemą kuo plačiau bei pridėkite nuotraukas). Nenurodžius tokių duomenų ir neužpildžius formos-pretenzijos nepriimamos.
Prekių grąžinimo garantiniui taisyklės:
- Prekę būtina saugiai supakuoti (negalima siųsti maišelyje ar kitoje nepatvarioje pakuotėje arba iš vis nesupakuotą);
- Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
- Garantiniam remontui pateikiama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
Elektromobilių garantinio aptarnavimo taisyklės:
- Elektromobiliams yra taikoma 12 mėn. Garantija
- Elektromobilio akumuliatoriui yra taikoma išbandymo garantija.(Akumuliatorius keičiamas tuo atvėju, jeigu elektromobilis nevažiuoja ar neveikia tik jį įsigijus)
- Pirkėjas privalo pateikti išsamų problemos aprašymą, esant būtinybei atsiųsti video medžiagą arba nuotraukas parodančias elektromobilio gedimą. Nepateikus išsamios informacijos ir atsisakius supildyti reikiamus dokumentus, bei saugiai supakuoti prekę (kurjerio paėmimui) garantinis prekei nebus taikomas.
- Elektromobilio garantinis aptarnavimas gali užtrukti iki 60 kalendorinių dienų, esant rimtiems gedimams, užsakant reikiamas dalis remontui arba siunčiant tiekėjams prekę tolimesnei apžiūrai, gali užtrukti ir ilgiau, prieš tai informuojant pirkėją.
Garantija netaikoma:
- Dėl netinkamo naudojimo atsiradusiems gedimams ir žalai, nesilaikant naudojimo instrukcijų ar saugos taisyklių (situaciją įvertina ir išvadas pateikia garantinis servisas)
- Pirkėjo savarankiškai atliktoms modifikacijoms ir taisymams. Vartotojui neleidžiama atlikti remonto ar modifikacijų be raštiško serviso sutikimo.
- Transporto priemonės garso funkcijoms, lemputėms, mechaniniams pažeidimams ir ratams, nes tai yra natūraliai susidėvinčios dalys.
Dėmesio! Pirkėjas prieš pirkdamas elektromobilį privalo atsižvelgti į jo techninę informaciją, maksimalią apkrovą ir kt. duomenis, kurie leis tinkamai ir ilgai naudotis įsigyta preke. Elektromobilis turi būti saugomas nuo didelio šalčio, stipraus lietaus (vanduo negali patekti ant elektromobilio mikroschemų) ir būti naudojamas pagal paskirtį.